Uw winkelwagen bevat geen artikelen.

Subtotaal: € 0,00

Hy-pro Rootstimulator Hydro 250 ml

Meer Views

Hy-pro Rootstimulator Hydro 250 ml

Wees de eerste om dit product te waarderen

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 11,95

Planten staan in hun levenscyclus steeds voor nieuwe uitdagingen. Elke levensfase heeft z’n eigen behoeften waaraan moet worden voldaan zodat een plant optimaal kan groeien. Ook voor de kweker van de plant leidt dit steeds tot aanpassingen in de toediening van voeding. Het beste is de basis: de wortels van de plant.

Details

Wijdvertakt en gezond

Een plant is voor de voedselvoorziening afhankelijk van het wortelstelsel. Via de wortels die ze zelf ontwikkelen, nemen ze voeding op. Dus een wijdvertakt en gezond wortelstelsel zorgt voor een goede voedingsmiddelen aanvoer. Door het toedienen van HY-PRO Rootstimulator

 kan dit wortelstelsel gestimuleerd worden zodat een solide basis voor de plant ontstaat.

Hulpmiddelen

Natuurlijk stellen planten meer eisen aan hun omgeving. Zo speelt het klimaat waarin ze opgroeien (binnen of buiten) een rol. Evenals een stabiele pH-waarde van de grond. Ook hiervoor heeft HY-PRO speciale hulpmiddelen in het assortiment, zoals HY-PRO PH-.

Toepassing

HY-PRO Rootstimulator kan worden toegevoegd met het gietwater of bevloeiingsysteem. Het kan tegelijkertijd met HY-PRO Terra (voorplanten op aarde) of HYDRO A/B (voor planten op hydrocultuur) worden toegediend. Wij adviseren de Rootstimulator aan te lengen met water inde verhouding 1:200. Dit komt neer op 5 ml. per liter water. Bij voorkeur per keer de hoeveelheid aanmaken die nodig is voor één behandeling.

Aanvullende Informatie

Gewicht 0.250

Klantbeoordelingen

Schrijf je eigen review

U recenseert: Hy-pro Rootstimulator Hydro 250 ml

Hoe heeft u dit product gewaardeerd? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Value
Quality
Price

Productlabels

Gebruik spaties om verschillende labels te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor zinnen.